szukam towarzyszki dla Dragomira i przyjaciela
Regulamin
Przewodnik
Wizerunki
Rasy
Grupy
Kostka
Sklep
Nieobecności
Kto zagra?
Wezwij MG
Pytania
Forumowa Wiki
Zamówienia

Share
 

 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

avatar



Gość

szukam towarzyszki dla Dragomira i przyjaciela Empty
PisanieTemat: szukam towarzyszki dla Dragomira i przyjaciela   szukam towarzyszki dla Dragomira i przyjaciela EmptySro Wrz 27, 2017 10:08 pm

Szukam kobiety



... która będzie towarzyszyć Dragomirowi. Może też jak on jesteś sierotą... należałaś do podobnej siatki szpiegowskiej... albo zwyczajnie z jakichś powodów lubisz jego towarzystwo i nie odstępujesz go na krok. Ze swojej storony mogę zapewnić fabularnie skomplikowane relacje i posyłanie panny tam, gdzie Dragomir nie może xD
Toksyczne związki o zabarwieniu sadystycznym w bonusie. Uległość mile widziana.
Możesz być Ghulem albo Człowiekiem - obojętne. Warunek: musisz należeć do Adrienne, ale myślę, że ewentualną przynależność do Iriny też powitam z otwartymi ramionami xD ... to już nie rodzina, ale... i być przygotowaną na bycie między młotem, a kowadłem niekiedy... bo Dragomir lubi komplikować życie innym. Znaczy - ja lubię Smile

rezerwejszyn

i kogoś na kształt przyjaciela



w końcu jak robić rozrubę to w towarzystwie raźniej. Ghulu von Casteberg, mój bracie - czekam z otwartymi ramionami. Bądź ogarnięty. Miej poczucie humoru. Liczę na cięte riposty i zgodność w walce.

aktualne

Co do wizerunków - mi to lotto. Cenię grywalność postaci i dobrą zabawę nawet w trakcie misji, a nie ładny avatar. Avatary przychodzą i odchodzą. Stawiam na dobrą zabawę (powtarzam się - chyba na tej zabawie zależy mi bardzo) i płynną wymianę postów. 1 na dobę - płynność idealna. Cenię sobie intelektualną rozrywkę z różnorodnymi podtekstami Smile Sam może mało twórczy jestem, ale czyjeś pomysły lubię rozwijać. Nie zamykam się na nie.

Warunki KONIECZNE: pochodzenie rosyjskie lub niemieckie, rasa biała Smile

Warunki mile widziane: panna nie musi być bojowa... nawet lepiej gdyby była bardziej bezbronna Smile a przyjaciel nie musi być facetem. Tej relacji jednak przyklejam łatkę aseksualnej i... jak już chcesz stworzyć Dragomirowi przyjaciółkę, to musi być wypasiona w kosmos i potrafić sobie z nim radzić. Cięte riposty to nie chamskie odzywki Very Happy to tak uprzedzam z góry.
Powrót do góry Go down
 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ☦ Zanurz się w ciemności ☦ :: Dział informacyjny :: Poszukiwania-
Skocz do: