NPC Vladimir z Zarelye
Regulamin
Przewodnik
Wizerunki
Rasy
Grupy
Kostka
Sklep
Nieobecności
Kto zagra?
Wezwij MG
Pytania
Forumowa Wiki
Zamówienia

Share | 
 

 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: NPC Vladimir z Zarelye   Sro Maj 17, 2017 3:28 pm

Vladimir z Zarelye


WIEK POSTACI (data urodzenia): 1274 lat (45 ludzkich) (urodzony w 670 roku)
RASA: Wampir
DATA SPOKREWNIENIA: 715 rok
RODZIC: BabushkaVLADIMIR NIKOGO NIE SPOKREWNIŁ!

1. 670 – rodzi się Vladimir, pierwszy syn z woja z drużyny w plemieniu Krywiczów (okolice lewego brzegu Dniepru).

2. 670 – 677 – pierwsze siedem lat życia spędza pod pieczą matki, ma „standardowe” dzieciństwo, jak na tamte czasy. Po skończeniu siódmego roku życia zostaje przekazany pod opiekę ojca.

3. 678 – przebywa razem ze swoim ojcem w obozie drużyny. Otrzymuje pierwsze szlify z zakresu walki. Jak na tamte czasy jego umiejętności są nader nowoczesne, potrafi, że tak powiem „przyjebać po starosłowiańsku”, ale także walczyć mieczem (najbardziej lubi dwuręczny), kuszą, kopią (albo dzidą, jak kto woli).

4. 68? – pierwsza wielka bitwa, w której brał udział Vladimir. Krywiczowie rozgromili Bałtów na terenie obecnej Orszy, którą później założyli jako swoje siedlisko.

5. Kilka ładnych lat Vladimir spędza w Orszy, jest członkiem drużyny obronnej miasta. W międzyczasie żeni się ze swoją pierwszą żoną, Olgą. Wybrankę wybrał mu jego ojciec, który niedługo później umarł.
a. Lata szczęśliwego (w miarę oczywiście) pożycia Vladimira i Olgi. Z tego związku rodzi się piątka dzieci, jednak żadne nie dożywa do wieku dorosłego.

6. Pierwsza żona Vladimira umiera przy porodzie szóstego dziecka, które także nie przeżywa. Wój w tym czasie staje się okropnie zgorzkniały i nikogo do siebie nie dopuszcza. Wyrusza na samotną podróż na północ, twierdząc, że Orsza już nigdy nie stanie się jego domem, gdyż pochłonęła wszystkie osoby, na których mu zależało.

7. Podczas samotnej wędrówki pokonuje w pojedynkę paru osobników z plemienia Bałtów, w tym jednego woja, którego wcześniej prawie zabił. Teraz już dopełnił swojego dzieła, ale nie za darmo. Sam został silnie ranny, jednak znalazła go babushka, która leczy go z ran
a. Babushka, całkiem powabna swoją drogą, nie chce go wypuścić z racji tego, że widzi, iż rany na ciele to tylko połowa (jak nie jedna trzecia), problemów woja. Próbuje wyleczyć go także wewnętrznie. Vladimir zaczyna się interesować magią słowiańską, w którą oczywiście wierzy i sam próbuje coś tam działać, no ale bez skutku.
b. Wyrusza także na wyprawy, by znaleźć spokój sumienia razem z naturą. Postanawia więcej nie walczyć.

8. No niestety to nie-walczenie nie za bardzo mu wychodzi, ponieważ w trakcie jednej z wędrówek spotyka młodą Bałtkę – Elinę. Elina została porwana i próbowała zbiec swemu oprawcy, który traktował ją, ładnie mówiąc, mocno niekulturalnie. Wzburzony tym widokiem Vladimir postanowił przetrącić panu kości, a niewiastę uratować.
a. Zabiera Elinę ze sobą do domu Babushki, u której obecnie mieszka. Na samym początku wmawia sobie, że nie może młodej dziewki zostawić z racji tego, że po prostu nie poradziłaby sobie sama, a on ma „kodeks wojownika”.

9. W domu babushki przebywają razem rok, po czym następuje przemiana. W trakcie nieobecności Eliny babushka przemienia Vladimira. Młody wampir jako swoją pierwszą ofiarę wypija krew wilka. Bo innych ludzi nie było.

10. Miesiąc później następuje przemiana Eliny, która pod wpływem Vladimira przejmuje ruskie imię Nadieżda. Niedługo po tym, przed babushką, biorą ślub.

11. Vladimir spotyka stworzyciela Skadi. Okazuje się on być bardzo blisko związany z ich babushką, ponieważ są biologiczną rodziną. Babushka jest matką stwórcy Skadi.

12. 772 – całą czwórką (Vlad, Nadieżda, babushka i stwórca Skadi) wyruszają na łowy. Skuszeni dźwiękami bitwy zmierzają w tym kierunku, by znaleźć same trupy i jedną tylko kobietę, blondynkę, która dawała znak życia. Okazała się być to oczywiście Skadi, którą przetransportowali do chaty Babushki.
a. Jest świadkiem przemiany Skadi, przez co po pierwsze – wie jak przemieniać, po drugie – wie, że są inne wampiry niż on, Nadieżda i babushka.

13. 790 – wraz z Nadieżdą opuszczają chatę babushki. Wyruszają we własną podróż i są praktycznie wszędzie, na terenach całej Rusi i nie tylko - od Wisły aż po Ural.

14. 1276 – wracają do chatki babushki. Okazuje się, że jej tam nie ma i nie mogą nawiązać z nią żadnego kontaktu.

15. 1278 – odnajduje ich Nergui. Przekazuje im wieść o Lilith i zaginięciu jej stwórcy. Oni przekazują jej informacje o zaginięciu babushki.

16. 1280 – ponowne spotkanie ze Skadi. Okazuje się, że jej ojciec też nie żyje. Przekazuje jej informacje od Nergui.

17. 1280 – 1545 – żyją na własny rachunek, chociaż bardzo mocno wchodzą im w znaki Krzyżacy i ogólnie ludzie chrystianizujący tereny np. obecnej Litwy. Snują pierwsze podejrzenia, że to właśnie ludzie związany z chrześcijaństwem stoją za zaginięciem ich matki.
a. 1545 – Vladimir i Nadieżda żądają spotkania się wraz z dziećmi we Włoszech. Znika wraz ze swoją lubą po buncie wilkołaków.

Obecnie jest uznany za zaginionego.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ☦ Rozkoszuj się ciszą ☦ :: Dział postaci :: NPC :: Protoplaści :: Wampiry-
Skocz do: