NPC Nadieżda
Regulamin
Przewodnik
Wizerunki
Rasy
Grupy
Kostka
Sklep
Nieobecności
Kto zagra?
Wezwij MG
Pytania
Forumowa Wiki
Zamówienia

Share | 
 

 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: NPC Nadieżda    Sro Maj 17, 2017 3:23 pm

Nadieżda


WIEK POSTACI (data urodzenia): 1324 lat (23 ludzkich) (urodzona w 693 roku)
RASA: Wampir
DATA SPOKREWNIENIA: 716 rok
RODZIC: Babushka1/8

1. 1417 rok - spokrewnienie Irina

PREFEROWANE SPOKREWNIENIA:
Określić ją jednym słowem; kochająca matka. Nadieżda od zawsze pragnęła mieć dzieci. Ponieważ jednak stała się wampirzycą, cud narodzin został jej odebrany. Stąd przelewała całą swoją matczyną miłość na wszystkie dotychczas spokrewnione dzieci. Czuła i delikatna, zupełna przeciwność męża.
Dziecko, dziewczyna czy chłopak, to bez znaczenia. Nadieżda spokrewniała każdego kogo mogła w ten sposób uratować, a później przelać swoje matczyne uczucia. Odpowiedzialna, cierpliwa i troskliwa dbała o to, aby każdy z jej potomków otrzymał solidne przeszkolenie, a którego zawsze traktowała tak samo; brak typowego dla rodzeństwa faworyzowania.

1. 693 – rodzi się Elina. Jej rodzice to zwykli członkowie plemienia, zajmujący się zazwyczaj działalnością rzemieślniczą. Tacy typowi rzemieślnicy, można powiedzieć.

2) 693 – 708 – Elina ma szczęśliwe (jak na tamte czasy) dzieciństwo. Dorasta w osadzie, zasadniczo nic jej nie brakuje. Jest pomocnicą matki, która zajmuje się wyrobem biżuterii i zdobnictwem. Ma też piątkę rodzeństwa, z którego jest najstarsza. Z racji obowiązków rodziców opiekuje się też rodzeństwem. Wyrasta na ciepłą, miłą i opiekuńczą młodą kobietę.

3) 708 – w wieku 15 lat zaręcza się z paniczem z sąsiedniej osady. Jest w nim zakochana po uszy i całe szczęście, jej rodzina uważa te małżeństwo za najlepsze, co mogło się wydarzyć, gdyż młodzieniec pochodzi z szanowanej rodziny, dla Eliny jest to awans społeczny.
a. Niedługo po tym biorą ślub
b. Okazuje się jednak, że ich wspólne pożycie nie jest sielanką – mąż wykorzystuje ją, teraz można także powiedzieć, że maltretuje i znęca się nad nią fizycznie i psychicznie.
c. Ciągłe problemy z zajściem w ciążę przez Elinę pokrywają się z próbami odbicia Orszy. Żeby być pewnym, że nikt Eliny nie będzie chciał zbałamucić oraz tego, że nie spędzi płodu przy jego nieobecności, mąż Eliny zabiera ją ze sobą na wyprawę.

4) Wyprawa ta kończy się nagłym wkroczeniem Vladimira, którego Elina okropnie się boi. Tak naprawdę tylko fakt, że traci przytomność i budzi się już w chacie babushki sprawia, że Vladimir nie został obdrapany, a Elina nie uciekła sama w głąb lasu.

5. W domu babushki przebywa rok. Po tym czasie, a więc w roku 716 zostaje przemieniona w wampira (oczywiście w miesiąc po Vladimirze).
a. Zmienia imię na Nadieżda, Nadzieja. Chce zerwać z przeszłością i swoimi bałtyckimi korzeniami.
b. Niedługo po przemianie Nadieżda i Vladimir biorą ze sobą ślub. W przeciągu roku zdążyli pokochać się najczystszą miłością ze wszystkich, pomimo tego, że Vladimir jest raczej typem mruka, a Nadieżda typową kochającą żoną.

6. Tego samego roku wraz z Vladimirem spotyka stworzyciela Skadi. Wtedy dowiaduje się, że jest on biologicznym synem babushki, a w świecie wampirzym jej bratem – mają tego samego stwórcę (babushka i przyszły mąż Skadi)

7. Całą czwórką wyruszają w las. Zdruzgotana Nadieżda nie pozwala zostawić Skadi w pobojowisku wojennym, gdy tylko upewnia się, że ta żyje. Pchana jest przy okazji swoim instynktem macierzyńskim, pomimo tego, że Skadi de facto jest od Nadieżdy starsza. Jednak to Bałtka właśnie jest powodem, dla którego Szwedka została uratowana a następnie przemieniona w roku 773.
a. Utrzymuje długo kontakt ze Skadi. Można powiedzieć, że mimo różnic charakteru są one przyjaciółkami.

8. 770 – 1278 – wraz z Vladimirem wyruszają w wielką podróż. Są wszędzie, od Wisły, aż po Ural. Kiedy po bardzo długim czasie nie są w stanie nawiązać kontaktu ze swoją stwórczynią, wracają do jej chatki, by zobaczyć, że zniknęła.

9) 1278 – dochodzi do spotkania z Nergui. Dowiaduje się więcej o początkach wampiryzmu, przekazuje także informacje odnośnie zniknięcia babushki.

10. 1280 – dwa lata po spotkaniu z Nergui dochodzi do spotkania ze Skadi. Okazuje się, że jej stwórca także zniknął.

11. Powoli łączą ślady, tak naprawdę początkowo przez zupełny przypadek – w paradę wchodzą im Krzyżacy i inne grupy próbujące na siłę chrystianizować Litwę.
W międzyczasie Nadieżda spokrewnia, opiekuje się swoimi dziećmi, z bardzo prostego powodu – zawsze chciała takie mieć, jednak nie było jej to dane za ludzkiego życia. A contrario, Vladimir nie spokrewnia wcale, wciąż trzymając w sercu żałobę po swych ludzkich dzieciach.

12. 1545 – razem z Vladimirem ruszają do Rzymu, wcześniej informuje swoje dzieci o miejscu spotkania. Zamierza rozwiązać zagadkę zniknięć wampirów. Znika wraz ze swoim lubym po buncie wilkołaków.

Obecnie Nadieżda uznana jest za zaginioną.Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro Maj 17, 2017 3:28 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ☦ Rozkoszuj się ciszą ☦ :: Dział postaci :: NPC :: Protoplaści :: Wampiry-
Skocz do: