Sonia
Regulamin
Przewodnik
Wizerunki
Rasy
Grupy
Kostka
Sklep
Nieobecności
Kto zagra?
Wezwij MG
Pytania
Forumowa Wiki
Zamówienia

Share | 
 

 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Sonia   Nie Paź 29, 2017 11:20 am

Sonia

ft.Anna Arendshorst

WIEK POSTACI (data urodzenia): 38 lat (ur. w 1983 roku)
RASA: człowiek
Pan: Eusebio
STANOWISKO: ghul Eusebio
ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak


Prywatna ghulica przywódcy Sojuszu, Eusebio. Zajmuje się wszelkimi sprawami biurowymi: w imieniu przywódcy sprawuje piecze nad organizacją większych spotkań sojuszu, ponadto umawia na spotkania bezpośrednio z zarządcą, a także rozsyła za niego wszelką korespondencję zarówno do grupy urzędników, jak i pozostałych. Jest swoistym łącznikiem pomiędzy wiecznie zajętym wampirem, przywódcami poszczególnych sektorów oraz pozostałą częścią Sojuszu.
Nie wiedzieć czemu wiele informacji dotyczących jej przeszłości zostało wymazanych. Jedno jest pewne, Sonia nie zrobiła tego sama - uczynił to Eusebio. Tylko on zna prawdziwą historię kobiety i powody dla których postanowił uczynić ją swoim ghulem. To z kolei przełożyło się na dość wysokie mniemanie ghulicy na swój temat. Dobrze wie jak wiele jest warta i na ile może sobie pozwolić. W efekcie pod maską spokojnej i dobrze zorganizowanej kobiety, kryje się prawdziwa chytrość lisa.
Sonia jest fanatycznie wręcz oddana Sojuszowi i swojemu Panu. Niezależnie od poczynań, tylko jemu jest prawdziwie wierna i tylko przed nim odpowiada.
Oficjalnie swoją pozycję prywatnej sekretarki Eusebio przyjęła w 2007 roku. Wcześniej ponoć robiła za typowe ghulowe bydło. Skąd zatem zmiana? Do dziś stanowi to niezwykłą i pełną kontrowersji tajemnicę. Mówi się, że pomimo bycia ghulem, na swoje miejsce weszła dopiero po tragicznej śmierci poprzedniej sekretarki wampira.
Nikt prócz Eusebio nie wie jakimi mocami dysponuje Sonia.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ☦ Rozkoszuj się ciszą ☦ :: Dział postaci :: NPC-
Skocz do: