Wilkołaki: L'enfants au clair de lune
Regulamin
Przewodnik
Wizerunki
Rasy
Grupy
Kostka
Sklep
Nieobecności
Kto zagra?
Wezwij MG
Pytania
Forumowa Wiki
Zamówienia

Share | 
 

 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Wilkołaki: L'enfants au clair de lune   Wto Sie 22, 2017 10:36 pm


ZASADYW celu powiększenia należy kliknąć prawym przyciskiem na obrazek, a następnie wybrać z menu opcję "pokaż obraz".L'enfants au clair de lune


L'enfants au clair de lune (dzieci księżyca) – grupa/rodzina wilkołaków uformowana w roku 1615. Rok po buncie w hodowli oraz po zawarciu sojuszu z ówcześnie żyjącymi wampirami, wilkołaki uległy rozproszeniu. Całe chmary rozeszły się po świecie, a słuch o nich zaginął.
Przedstawiciele przeklętych latami błąkali się bez ładu i celu; znaczna większość wilkołaków zamieszkała w lasach, gdzie całkowicie oddali się swojej wilczej naturze. Pozostała część próbowała żyć normalnie, jednakże zew klątwy skutecznie im to uniemożliwiał, chociażby przez pełnię. I chociaż męka ze strony łowców się skończyła, tak nagonki zwykłych śmiertelników skutecznie uniemożliwiały dzieciom Luny stabilne osiedlenie się na jednym terenie.
Sytuacja uległa zmianie, gdy zaginiony przywódca buntu się odnalazł. Ujrzał on niedolę swych pociech i postanowił działać. Zaczęło się bardzo niewinnie – stary wilkołak stopniowo zrzeszał do siebie grupy wygnańców, następnie przekonywał ich do swoich racji i prawd, a oni mu ulegali. Krok za krokiem liczba zwolenników starego wilka uległa znacznemu zwiększeniu.
W końcu wszyscy zebrani wraz z przywódcą osiedlili się na obrzeżach dzisiejszego Montepellier, gdzie znajduje się ich obecna siedziba, tak zwany dom.
Lata mijały, a grupa wilkołaków oddała się rozwojowi kulturalnemu i gospodarczemu. Dzięki temu zdobyli spore wpływy na terenach całej Francji. Prócz działań gospodarczych organizacja wilków zajmuje się poszukiwaniami i rekrutowaniem wszystkich niezrzeszonych wilkołaków z każdego zakątka świata.
Nawet zmiana władzy - stary Marcel Loup przekazuje władzę nad grupą rok przed śmiercią, a więc w 1889 najbliższemu przyjacielowi - nie jest w stanie zaburzyć porządku.

Hierarchia wśród wilków jest bardzo prosta, chociaż nie do końca wszystkim znana. Mówi się, że stary przyjaciel założyciela stał się niedołężny, a sporą część obowiązków przejęły jego dzieci. Są to oczywiście tylko plotki, bo jak się okazuje, staruszek zdaje się być w sile wieku; wciąż sprawuje pieczę nad swoimi dziećmi, uczy je, nagradza i karze gdy potrzeba. Czemu jednak czyni to za pomocą pośredników? Czyżby w plotkach kryło się ziarno prawdy?

Główna siedziba: Montpellier
Wpływy: tylko i wyłącznie Francja - w posiadaniu spore akcje w ważniejszych firmach/korporacjach o profilu technologicznym - wtyki w policji oraz znacząca kontrola mediów. Brak bezpośredniego wpływu na rząd.
System władzy: Ojciec > dzieci przywódcy > najstarszy wilkołak > najmłodszy wilkołak > człowiek.
Zasady: Ojciec stanowi prawo.
Dostępność: Wilkołaki, Ludzie.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie Paź 29, 2017 1:09 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Re: Wilkołaki: L'enfants au clair de lune   Wto Sie 22, 2017 11:02 pm


Enfants au clair de lune: stanowiskaPrzywódca: Lucretius

Członkowie:
Bertram Dalton O'Neil


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ☦ Zanurz się w ciemności ☦ :: Dział organizacyjny :: Grupy :: Wilkołaki-
Skocz do: