Wampiry: Der Vampir-Allianz
Regulamin
Przewodnik
Wizerunki
Rasy
Grupy
Kostka
Sklep
Nieobecności
Kto zagra?
Wezwij MG
Pytania
Forumowa Wiki
Zamówienia

Share | 
 

 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Wampiry: Der Vampir-Allianz   Sob Kwi 29, 2017 4:23 pm


ZASADYW celu powiększenia należy kliknąć prawym przyciskiem na obrazek, a następnie wybrać z menu opcję "pokaż obraz".Der Vampir-Allianz


Der Vampir-Allianz (wampirzy sojusz) – ugrupowanie wampirów powstałe w wyniku złączenia się ze sobą pomniejszych rodzin wampirzych. Ich powstanie datuje się na rok 1600, a więc 48 lat po oficjalnym upadku ostatniego Zakonu Łowców. Rozproszone dotychczas grupy nieśmiertelnych zaczęły poważnie rozważać zjednoczenie sił celem wzmocnienia swojej pozycji oraz wpływów na przestrzeni następnych lat.
Z początku rodzin było niewiele, lecz z czasem ich liczba zaczęła gwałtownie wzrastać. Ustrój w każdej z nich wyglądał inaczej, podobnie jak podejście do ludzi oraz rozwoju. Niektóre uparcie wyznawały stare zasady, podczas gdy inne pragnęły nieustannie brnąć w przód. Niestabilność, wewnętrzne konflikty, brak stabilnej hierarchii oraz spory pomiędzy poszczególnymi rodzinami doprowadziły do upadku część z nich.
Sytuacja uległa stabilizacji w roku 1800, gdy podczas spotkania najważniejszych głów rodzin doszło do porozumienia. Wtedy też podpisano oficjalny dokument na mocy, którego miało dojść do zjednoczenia. Wtedy właśnie narodził się Der Vampir-Allianz. Nie każdy pochwalał jej ideały. Nie każdy postanowił się przyłączyć. Niechętni stali się outsiderami.

Obecnie grupa nieustannie zrzesza w swoje szeregi wampiry z całego świata i ciągle się rozrasta. Swoją potęgę oraz mnogie wpływy zawdzięcza nieustannemu rozwojowi wraz z poszanowaniem dla zasad starego porządku. Panuje on nie tylko na „zewnątrz”, ale przede wszystkim wewnątrz organizacji, która za wodzą przewodniczącego i zarazem głównego pomysłodawcy podzielona jest na cztery poszczególne komórki. Każda z tych komórek ma inny przydział zadań, które wspomagają Sojusz w jego rozwoju.

W organizacji panuje ścisła hierarchia. Najwyżej postawiony jest założyciel. Podlegają mu wszystkie wampiry, ludzie oraz ghule. Zaraz po nim znajdują się tzw. podwykonawcy, a więc wampiry sprawujące pieczę bezpośrednio nad daną komórką. Podlegają oni bezpośrednio założycielowi, zaś pod sobą mają wszystkich pracujących w ich grupie. Zazwyczaj przewodniczącym danej komórki jest najstarszy (ale nie starszy niż założyciel) wampir. Rzadko kiedy zdarza się, aby to stanowisko przypadło młodemu nieśmiertelnemu, rzadziej, a wręcz nigdy człowiekowi lub ghulowi.

Główna siedziba: Berlin
Wpływy: tylko i wyłącznie na terenach Niemiec - posiadanie placówek szpitalnych wraz z bankami krwi - spore akcje w ważniejszych firmach/korporacjach - wtyki w policji oraz znacząca kontrola mediów. Brak bezpośredniego wpływu na rząd.
Założyciel: Eusebio Alfonso Garcia
System władzy: założyciel > podwykonawca/przewodniczący > pełnoprawny wampir > ghul > człowiek.
Zasady: Zasady i Założyciel stanowią prawo.
Dostępność: Wampiry, Ludzie, Ghule.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie Paź 29, 2017 1:05 pm, w całości zmieniany 25 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Re: Wampiry: Der Vampir-Allianz   Wto Sie 22, 2017 9:45 pm


Der Vampir-Allianz: URZĘDNICYGrupa Urzędzików jest jedną z czterech grup Der Vampir-Allianz. Zadaniem jej przedstawicieli jest sprawowanie pieczy nad porządkiem. To oni dbają o bezpieczeństwo wszystkich zarejestrowanych wampirów ich ludzi oraz ghuli. Mają prawo wydać nakaz "aresztowania" oraz wyroku po uprzedniej konsultacji u założyciela. Prócz tego zajmują się bieżącymi sprawami.
W przełożeniu na świat ludzi jest to tak zwana grupa sędziów oraz prawników od papierkowej roboty.

Przewodniczący: Zeami

Członkowie:
Yin Xue ShenGhule:
Himeka Oda - ghul Zeami
Chara - ghul zaginionego Marcusa, syna Eusebio


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Paź 03, 2017 6:23 pm, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Re: Wampiry: Der Vampir-Allianz   Wto Sie 22, 2017 9:45 pm


Der Vampir-Allianz: ŁOWCYGrupa Łowców jest jedną z czterech grup Der Vampir-Allianz. Jej przedstawiciele zajmują się głównie brudną robotą tj. ściganiem zdrajców, podejrzanych lub uciekinierów. Mają prawo do zabicia poszukiwanego człowieka lub ghula, jeśli ten stanowi zagrożenie dla Maskarady, ścigającego lub w sytuacji świadomego stawiania oporu podczas schwytania.
W innym wypadku Inkwizytorzy zobowiązani są do sprowadzenia poszukiwanego (wampira) w stanie nietkniętym tj. żywym lub zawieszonym poprzez zakołowanie.
Prócz tego są wykonawcami kar nałożonych bezpośrednio przez Założyciela lub Strażnika Maskarady o ile ten otrzymał stosowne zezwolenie.
W wolnych chwilach zajmują się szpiegowaniem.

Przewodniczący: Silla Harviala

Członkowie:
Adrienne von Casteberg
Irina
Yeong Ho Kim


Ghule:
Dragomir Dragonov - ghul Adrienne von CastebergLudzie:
Jun Ho Park - prywatny człowiek Yeong Ho Kim'a
Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Wrz 26, 2017 9:55 pm, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Re: Wampiry: Der Vampir-Allianz   Wto Sie 22, 2017 9:45 pm


Der Vampir-Allianz: UCZENIGrupa Uczonych jest jedną z czterech grup Der Vampir-Alianz. Jej przedstawiciele zajmują się przede wszystkim badaniem dziejów wampiryzmu; odkrywaniem dawnych prawd, legend, faktów i mitów. Ponadto zajmują się dokładną analizą wampiryzmu od strony naukowej. To dzięki nim opracowano skuteczną formułę stworzenia krwi syntetycznej, która znacząco ułatwia zaspokajanie głodu, choć nie cieszy się zbytnią popularnością.
Prócz tego mają całkiem sporą smykałkę do wszelkich nowinek technicznych. Bardzo odradza się ich denerwować.

Przewodniczący: Effie Morgan

Członkowie:
Sang Soo KyungGhule:

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro Paź 04, 2017 8:34 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

avatar

Rola / pozycja :
Główny Administrator

Wiek :
Nie dotyczy

Multikonto :
Nie dotyczy

PisanieTemat: Re: Wampiry: Der Vampir-Allianz   Wto Sie 22, 2017 10:03 pm


Der Vampir-Allianz: UCZNIOWIEGrupa Uczniów jest jedną z czterech grup Der Vampir-Alianz. Jej przedstawiciele to głównie wampirze dzieci - wampiry młodego wieku - oraz nieśmiertelni, którzy nie sprecyzowali ścieżki dalszego rozwoju lub są neutralni.
Uczniowie stale znajdują się pod czujnym okiem mentora-przewodniczącego. Mają za zadanie uczyć się na temat pozostałych grup, by w przyszłości móc dokonać wyboru przynależności do określonej grupy. Odbywa się to przy pomocy różnych testów zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Ich wynik pomaga przewodniczącemu w wystawieniu opinii o najlepszym przydziale wedle predyspozycji danego nieśmiertelnego.

Przewodniczący:

Członkowie:
Shirai
Rafael


Ghule:Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wampiry: Der Vampir-Allianz   

Powrót do góry Go down
 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ☦ Zanurz się w ciemności ☦ :: Dział organizacyjny :: Grupy :: Wampiry-
Skocz do: